LİG TV İZLE

KANAL 1 Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketKANAL 2 Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

17 Mayıs 2009 Pazar

İDDAA BUGÜNKÜ MAÇLAR

Saat :14:11:49 GMT +2


İngiltere: Premier Ligi
17.05 15:30.-West Bromwich-:-
Liverpool

17.05 18:00.-Chelsea-:-
Blackburn

İngiltere: Playoff Blue Square Premier
17.05 18:00.-Cambridge-:-
Torquay

İspanya: LIGA BBVA
17.05 18:00.-Betis-:-
Almeria

17.05 18:00.-Espanyol-:-
Athl.Bilbao

17.05 18:00.-Gijon-:-
Malaga

17.05 18:00.-Numancia-:-
Recreativo Huelva

17.05 18:00.-Racing Santander-:-
Valladolid

17.05 20:00.-Mallorca-:-
Barcelona

17.05 22:00.-Atl.Madrid-:-
Valencia

İtalya: Serie A
17.05 16:00.-Bologna-:-
Lecce

17.05 16:00.-Fiorentina-:-
Sampdoria

17.05 16:00.-Genoa-:-
Chievo

17.05 16:00.-Juventus-:-
Atalanta

17.05 16:00.-Palermo-:-
Lazio

17.05 16:00.-Reggina-:-
Cagliari

17.05 16:00.-SSC Napoli-:-
Torino

17.05 21:30.-Inter-:-
Siena

Fransa: Ligue 1
17.05 18:00.-Lille-:-
Nice

17.05 18:00.-Nantes-:-
Rennes

17.05 22:00.-Marseille-:-
Lyon

Portekiz: Liga Sagres
17.05 21:00.-Braga-:-
Benfica

17.05 21:00.-Nacional-:-
P.Ferreira

İskoçya: Premier Ligi
17.05 15:00.11'Hibernian0-0
Celtic

Arjantin: Clausura
16.05 00:20.BittiGimnasia LP3-1(2:1)Velez Sarsfield

16.05 00:20.BittiNewells Old Boys1-1(0:1)Banfield

17.05 03:10.BittiTigre2-1(1:0)Colon

17.05 21:00.-Boca Juniors-:-
Arsenal S.

17.05 23:10.-Racing Club-:-
San Martin de Tucuman

Birezilya: Serie A
16.05 00:30.BittiAtletico MG2-1(0:0)Gremio

16.05 00:30.BittiCoritiba2-4(1:3)Santo Andre

16.05 00:30.BittiFlamengo0-0(0:0)Avai FC

17.05 22:00.-Barueri-:-
Fluminense

17.05 22:00.-Internacional-:-
Palmeiras

17.05 22:00.-Santos FC-:-
Goias

17.05 22:00.-Sao Paulo-:-
Atletico PR

17.05 00:30.-Botafogo RJ-:-
Corinthians

17.05 00:30.-Nautico-:-
Cruzeiro

17.05 00:30.-Vitoria-:-
Sport

Çek Cumhuriyeti: Gambrinus Ligi
17.05 18:00.-Brno-:-
Teplice

17.05 18:00.-Budejovice-:-
Ostrava

17.05 18:00.-Jablonec-:-
Pribram

17.05 18:00.-Kladno-:-
Liberec

17.05 18:00.-M Boleslav-:-
Plzen

17.05 18:00.-Sigma Olomouc-:-
Zlin

17.05 21:00.-Sparta Prague-:-
FC Bohemians

Danimarka: SAS Ligi
17.05 15:00.11'AaB0-0
AC Horsens

17.05 17:00.-Esbjerg fB-:-
FC Midtjylland

17.05 17:05.-Randers FC-:-
AGF

17.05 18:30.-FC Kbh.-:-
Brøndby IF

Almanya: 2. Bundesliga
17.05 15:00.11'1860 Munchen0-0
Aachen

17.05 15:00.11'Augsburg0-0
Wehen

17.05 15:00.11'FSV Frankfurt0-0
Ingolstadt

17.05 15:00.11'Gr.Furth0-0
Mainz 05

17.05 15:00.11'Hansa Rostock0-0
Nurnberg

Gooool 11'Kaiserslautern0-1
Duisburg

17.05 15:00.11'Koblenz1-0
St.Pauli

17.05 15:00.11'Oberhausen0-0
Freiburg

17.05 15:00.11'Osnabruck0-0
RW Ahlen

İspanya: LIGA Adelante
17.05 13:00.BittiSevilla B Atletico1-3(1:0)Gimnastic

17.05 19:00.-Levante-:-
Salamanca

17.05 20:00.-Xerez-:-
Castellon

İsveç: Allsvenskan
17.05 18:00.-Gefle-:-
Brommapojkarna

17.05 18:00.-Hammarby-:-
Malmo FF

17.05 18:00.-IFK Gothenburg-:-
Kalmar FF

17.05 18:00.-Orebro-:-
Gais

Türkiye: Superlig
17.05 20:00.-Ankaragucu-:-
Besiktas

17.05 20:00.-Antalyaspor-:-
Fenerbahce

17.05 20:00.-Denizlispor-:-
Ankaraspor

17.05 20:00.-Galatasaray-:-
Genclerbirligi

17.05 20:00.-Gaziantepspor-:-
Kocaelispor

17.05 20:00.-Istanbul Buyuksehir-:-
Kayserispor

17.05 20:00.-Konyaspor-:-
Eskisehirspor

17.05 20:00.-Trabzonspor-:-
Bursaspor

Avusturya: tipp3-Bundesliga
17.05 16:30.-Ried-:-
Rapid Wien

Azerbaycan: Premier Ligi
17.05 16:00.-Bakili-:-
Inter Baku

17.05 16:00.-FK Baku-:-
NBC Salyan

17.05 16:00.-FK Qabala-:-
Turan Tovuz

17.05 16:00.-Karvan Evlakh-:-
FK Karabakh

17.05 16:00.-Olimpik-:-
FK Neftchi

Beyaz Rusya: 1. Division
17.05 18:00.-Dinamo Brest-:-
Gomel

17.05 18:00.-FC Minsk-:-
MTZ-RIPO Minsk

17.05 18:00.-Transmash Mogilev-:-
Torpedo Zhodino

Bolivya: Apertura
17.05 22:30.-Real Potosi-:-
Bolivar

17.05 22:30.-The Strongest-:-
La Paz FC

17.05 22:30.-Universitario-:-
Nacional Potosi

17.05 23:00.-Real Mamore-:-
San Jose

Birezilya: Serie B
17.05 03:00.BittiBrasiliense2-1(1:1)Campinense

Bulgaristan: A Grupa
17.05 13:00.BittiBotev Plovdiv1-2(1:0)Minyor

17.05 19:30.-Levski Sofia-:-
Spartak Varna

Şili: Apertura
17.05 01:30.BittiO'Higgins3-2(2:2)S. Morning

17.05 01:30.BittiUnion Espanola1-2(0:2)Atletico Nublense

17.05 05:00.BittiMunicipal Iquique2-0(0:0)La Serena

17.05 19:00.-Univ. de Şili-:-
Huachipato

17.05 22:30.-Everton CD-:-
Curico Unido

17.05 22:30.-Rangers-:-
Cobreloa

Çin: Super Ligi
17.05 10:30.BittiChongqing Lifan0-0(0:0)Changsha Ginde

Kolombiya: Copa Mustang Apertura
17.05 02:20.BittiTolima1-0(0:0)Atletico Junior

17.05 23:30.-Atletico Nacional-:-
Deportivo Pereira

17.05 23:30.-Cucuta-:-
La Equidad

17.05 23:30.-Deportes Quindio-:-
Atletico Huila

17.05 23:30.-Deportivo Cali-:-
Santa Fe

17.05 23:30.-Deportivo Pasto-:-
Envigado

17.05 23:30.-Millonarios-:-
America de Cali

17.05 23:30.-Once Caldas-:-
Independiente Medellin

17.05 23:30.-Real Cartagena-:-
Chico FC

Kosta Rika: Clausura Final Durum
17.05 20:00.-Brujas F.C-:-
Club Sport Herediano

Hırvatistan: 1. Division
17.05 17:30.-Cibalia-:-
Varteks

17.05 17:30.-Hajduk Split-:-
Sibenik

17.05 17:30.-Inter Z.-:-
NK Zadar

17.05 17:30.-NK Zagreb-:-
Hırvatistan Sesvete

17.05 17:30.-Osijek-:-
Rijeka

17.05 21:00.-Din. Zagreb-:-
Slaven

Çek Cumhuriyeti: Druha Ligi
17.05 18:00.-Hradec Kralove-:-
Sparta Prague B

17.05 18:00.-Usti nad Labem-:-
Vitkovice

Danimarka: 2. Division East
17.05 13:00.BittiStenløse BK1-3(0:3)Ølstykke

17.05 14:00.54'Avarta1-0(1:0)KB

17.05 14:00.54'Greve0-2(0:2)Søllerød-Vedbæk

Danimarka: 2. Division West
17.05 20:00.-FC Fyn-:-
Aarhus Fremad

Danimarka: Viasat Sport Divisionen
17.05 14:00.AWFC Amager0-3
Kolding FC

Gooool 54'FC Roskilde3-1(2:1)Frem

17.05 14:00.54'Hvidovre1-0(1:0)Skive

17.05 16:00.-AB-:-
Thisted

17.05 16:00.-Fredericia-:-
Næstved

17.05 16:00.AWKøge0-3
Lyngby

17.05 16:00.-Silkeborg-:-
LFA

Ekvator: Apertura
17.05 02:00.BittiLDU de Quito4-0(0:0)Tecnico Universitario

17.05 04:00.BittiLDU Portoviejo0-1(0:0)Manta

17.05 19:30.-El Nacional-:-
Olmedo

17.05 20:00.-Dep. Cuenca-:-
Barcelona Guayaquil

Finlandiya: Veikkausliga
17.05 18:30.-FC Lahti-:-
FF Jaro

17.05 18:30.-Haka-:-
Rovaniemi

17.05 18:30.-IFK Mariehamn-:-
MyPa

17.05 18:30.-Jyvaskyla JK-:-
Helsinki

17.05 18:30.-Tampere-:-
Honka

17.05 18:30.-Turku PS-:-
VPS

Finlandiya: Ykkonen
17.05 18:30.-Atlantis-:-
JIPPO

17.05 18:30.-Hameenlinna-:-
PS Kemi

17.05 18:30.-KPV-:-
PoPa

17.05 18:30.-KooTeePee-:-
FC Kiisto

Yunanistan: Super Ligi Playoff Group
17.05 19:00.-Panathinaikos-:-
Larisa

17.05 21:15.-PAOK Saloniki-:-
AEK Athens

Guatemala: Clausura
17.05 20:00.-CD Suchitepequez-:-
Club Xelaju

17.05 20:00.-CSD Municipal-:-
Deportivo Petapa

17.05 20:00.-Deportivo Zacapa-:-
CSD Comunicaciones

17.05 21:00.-Deportivo Heredia-:-
Xinabajul

Macaristan: Soproni Liga
17.05 18:30.-Debrecen-:-
MTK Hungaria

İzlanda: PEPSI deildin
17.05 22:15.-Reykjavik-:-
Throttur R.

17.05 23:00.-Stjarnan-:-
IB Vestmannaeyar

İtalya: Serie C1 A
17.05 16:00.-Cremonese-:-
Novara

17.05 16:00.-Lumezzane-:-
Monza

17.05 16:00.-Padova-:-
Propatria

17.05 16:00.-Portogruaro-:-
Lecco

17.05 16:00.-Pro Sesto-:-
Venezia

17.05 16:00.-Ravenna-:-
Legnano

17.05 16:00.-Sambenedettese-:-
Reggiana

17.05 16:00.-Spal-:-
Pergocrema

17.05 16:00.-Verona-:-
Cesena

İtalya: Serie C1 B
17.05 16:00.-Arezzo-:-
Ternana

17.05 16:00.-Cavese-:-
Pescara

17.05 16:00.-Foggia-:-
Crotone

17.05 16:00.-Gallipoli-:-
Real Marcianise

17.05 16:00.-Juve Stabia-:-
Paganese

17.05 16:00.-Perugia-:-
Virtus Lanciano

17.05 16:00.-Pistoiese-:-
Foligno

17.05 16:00.-Potenza-:-
Benevento

17.05 16:00.-Sorrento-:-
Taranto

Japonya: J. Ligi
17.05 08:05.BittiAlbirex Niigata2-0(0:0)Vissel Kobe

17.05 08:05.BittiKyoto Sanga FC2-1(2:0)JEF United Chiba

Japonya: J. Ligi 2
17.05 07:05.BittiOkayama FC1-3(0:1)Ehime FC

17.05 07:05.Bitti Sagan Tosu1-0(0:0)Yokohama FC

17.05 07:05.BittiTochigi SC1-1(0:0)Roasso Kumamoto

17.05 08:05.BittiVentforet Kofu1-2(1:0)Kataller Toyama

17.05 10:05.BittiCerezo Osaka5-3(2:2)Mito Hollyhock

17.05 10:05.BittiShonan Bellmare1-1(1:1)Thespa Kusatsu

17.05 10:05.BittiTokyo Verdy 19690-0(0:0)Avispa Fukuoka

Litvanya: A Lyga
17.05 15:00.11'Banga Gargzdai0-0
Siauliai

Makedonya: Prva Liga
17.05 18:00.-FK Sileks-:-
Pelister

17.05 18:00.-Fk Metalurg Skopje-:-
Rabotnicki

17.05 18:00.-Makedonija-:-
FK Vardar

17.05 18:00.-Pobeda-:-
FK Turnovo

17.05 18:00.-Renova-:-
Milano Kumanovo

Meksika: Primera Division Playoff
17.05 01:00.BittiPumas UNAM3-0(0:0)Tecos UA Guadalajara

17.05 03:00.BittiMonterrey2-2(0:1)Puebla

17.05 20:00.-Toluca-:-
Indios de Juarez

Moldova: 1. Division
17.05 17:00.-CSCA-:-
Dacia Chisinau

17.05 17:00.-FC Academica-:-
FC Sheriff

17.05 17:00.-Nistru Otaci-:-
FC Olimpia Balti

17.05 17:00.-Tiligul T.-:-
Iskra-Stali

17.05 17:00.-FC Tiraspol-:-
Zimbru

Fas: 1. Division
17.05 19:00.-El Jadida-:-
MCO Oujda

17.05 19:00.-KAC Kenitra-:-
OCS Safi

17.05 19:00.-SCCM Chabab-:-
MAT Tetouan

17.05 21:00.-KACM Marrakech-:-
ASS Sale

Hollanda: KNVB Cup
17.05 19:00.-Heerenveen-:-
Twente

Paraguay: Apertura
17.05 03:00.Bitti 2 de Mayo0-0(0:0)Cerro Porteno

17.05 22:00.-Luqueno-:-
3 de Febrero

17.05 22:00.-Sol de America-:-
Rubio Nu

17.05 23:00.-Olimpia-:-
12 de Octubre

Peru: Primera División
17.05 03:30.BittiFBC Melgar2-1(1:1)Coronel Bolognesi

17.05 19:30.-Cienciano-:-
Inti Gas Deportes

17.05 21:15.-Sport Ancash-:-
Total Chalaco

17.05 21:30.-Sport Huancayo-:-
Sporting Cristal

17.05 23:30.-Deportivo San Martin-:-
Alianza Atletico

17.05 23:45.-Jose Galvez-:-
Juan Aurich

Polonya: 1. Division
17.05 13:00.BittiWisla Plock3-2(0:1)GKP Gorzow Wielkopolski

17.05 20:30.-Znicz Pruszkow-:-
Gornik Leczna

Polonya: Ekstraklasa
17.05 15:45.-Piast Gliwice-:-
Slask Wroclaw

17.05 18:00.-LKS Lodz-:-
Wisla Krakow

Portekiz: Liga Vitalis
17.05 18:00.-Estoril-:-
Boavista

17.05 18:00.-Freamunde-:-
Beira-Mar

17.05 18:00.-Gil Vicente-:-
Aves

17.05 18:00.-Gondomar-:-
Olhanense

17.05 18:00.-Santa Clara-:-
Oliveirense

17.05 18:00.-Sp.Covilha-:-
Varzim

17.05 18:00.-U.Leiria-:-
Feirense

17.05 18:00.-Vizela-:-
Portimonense

Romanya: Liga I
17.05 17:00.-Otelul Galati-:-
Unirea Urziceni

17.05 19:00.-FC Vaslui-:-
CS Otopeni

17.05 20:30.-Dinamo Bucuresti-:-
FC Timisoara

Rusya: Premier Ligi
17.05 11:30.BittiTomsk1-1(1:1)Spartak Moscow

Gooool 54'Krylya Sovetov Samara1-0(0:0)Kuban Krasnodar

17.05 16:30.-Saturn Ramenskoye-:-
Dinamo Moscow

17.05 18:00.-CSKA Moscow-:-
Zenit Petersburg

İskoçya: Playoff 1. Division
17.05 17:00.-Airdrie-:-
Peterhead

İskoçya: Playoff 2. Division
17.05 17:00.-Queens Park-:-
Stenhousemuir

Sırbistan: Super Liga
17.05 18:00.-Hajduk Kula-:-
Vojvodina

Slovakya: Corgon Liga
17.05 18:15.-Trnava-:-
Slovan Bratislava

Slovenya: 1. Division
17.05 18:00.-Primorje-:-
Maribor

İsveç: Superettan
17.05 18:00.-Ljungskile-:-
Mjallby

17.05 18:00.-Qviding FIF-:-
Angelholm

17.05 18:00.-Sirius-:-
GIF Sundsvall

17.05 18:00.-Syrianska-:-
Jonkoping S.

17.05 18:00.-Trollhattan FC-:-
Falkenbergs FF

17.05 18:00.-Vasalunds IF-:-
Assyriska

17.05 18:00.-Vasby United-:-
Landskrona

İsviçre: Challenge Ligi
17.05 15:30.-Schaffhausen-:-
Biel

17.05 15:30.-Stade Nyonnais-:-
Yverdon

İsviçre: Super Ligi
17.05 17:00.-FC Zurich-:-
Basel

17.05 17:00.-Luzern-:-
Grasshoppers

Türkiye: Playoff
17.05 20:30.-Karsiyaka-:-
Kasimpasa

Amerika: Major Ligi Soccer
17.05 02:30.BittiNew İngiltere Rev.1-1(1:1)Colorado Rapids

17.05 02:30.Bitti New York Red Bulls1-1(0:0)Houston Dynamo

17.05 03:30.BittiFC Dallas1-1(1:1)Seattle Sounders FC

17.05 04:00.BittiReal Salt Lake0-2(0:1)Kansas City Wizards

17.05 06:00.BittiCD Chivas Amerika2-2(2:0)DC United

17.05 22:00.-L.A. Galaxy-:-
Columbus Crew

Uruguay: Clausura
17.05 16:15.-Central Espanol-:-
Liverpool FC

17.05 21:30.-Montevideo Wanderers-:-
Defensor Sporting

17.05 21:30.-Racing-:-
Tacuarembo FC

17.05 22:00.-Cerro-:-
Nacional

17.05 22:00.CANRampla Juniors0-0
Villa Espanola

Venezuela: Primera Division
17.05 23:00.-Carabobo FC-:-
Anzoategui

17.05 23:30.-El Vigia-:-
Mineros De Guayana

17.05 23:30.-Estrella Roja-:-
Zulia

17.05 23:30.-Maracaibo-:-
Portuguesa FC

17.05 23:30.-Minerven-:-
LLaneros Guanare

17.05 23:30.-Monagas SC-:-
Aragua FC

17.05 23:30.-Tachira-:-
Estudiantes Merida

17.05 23:30.-Zamora FC-:-
Caracas

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Gönder

SohbeT